Warning: Creating default object from empty value in /arkadia/wp-content/themes/guesthouse/page-fullwidth.php on line 18
Inne Atrakcje | Arkadia - Agroturystyka jakich mało

Inne Atrakcje

Skalne Miasta Czech

Skalne Miasta Czech Wschodnich są jednym z wielu miejsc na świecie, gdzie możemy bez końca podziwiać piękno natury. Unikalny mikroklimat, rzadkie rośliny, oraz przepiękne kształty form skalnych to tylko niektóre atuty tego regionu- miejsca gdzie pod wpływem działania wody, słońca i wiatru powstały formy, które zachwycić mogą przyrodnika, turystę i wspinacza.

Zoo Farma – Łączna

Ogród zoologiczny ZOO FARMA to jedyne miejsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z jedynym Lwem Berberyjskim w Polsce. Możesz tu podziwiać zwierzęta ze wszystkich kontynentów. Znajduje się na niej ponad 50 gatunków zwierząt z całego świata, takie jak kangury, serwale, surykatki oraz zobaczyć na własne oczy jedynego w Polsce – największego jeżozwierza świata (jeżozwierza afrykańskiego południowego). Jest to jedyne miejsce gdzie można miło spędzić czas wraz z rodziną i wypocząć na łonie natury wśród zwierząt z całego świata.

ZOO Dvůr Králové – zoo & safari

Ogród zoologiczny powstał w 1946 roku na terenie starego prywatnego parku z przepięknym budynkiem – kopią renesansowego pałacu, którego oryginał leży niedaleko Wiednia. Ogród jest wyjątkowy przede wszystkim dzięki swojemu „safari” z wolnymi wybiegami afrykańskich zwierząt kopytnych. Obecnie w ZOO imieszka 2700 zwierząt spośród 390 gatunków, Latem po wybiegach można poruszać się małymi pociągami. Do ZOO można wybrać się także z psem.

Zarezerwuj apartament lub pokój, korzystając z formularza.

Zobacz naszą Agroturystykę oraz Atrakcje okolicy w fotografii panoramicznej 3d.

Zobacz więcej zdjęć, w tematycznych galeriach fotograficznych. Agroturystyka, okolice i atrakcje.

Tu znajdziecie podpowiedzi na temat aktywnego spędzania czasu w naszych okolicach.